Menu

Fastatil.com Gizlikik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Fas Turu Yolculuk Hazırlığı

Fastatil.com internet sitesi gizlilik sözleşmesi

Fastatil.com Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya internet sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Tanımlar:

Kullanıcı: Internet Ortamında fastatil.com ana ve sub domainlerine giriş yapan kullanıcıları tanımlar. Fastatil.com: Efektif Turizm ve Tarım İşletmeleri Ltd. Şti.

Bu internet sitesine girilmesi sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fastatil.com sorumlu değildir. Fastatil.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Fastatil.com internet sitesine girilmesi yolu ile kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

Fastatil.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Fastatil.com.'un, kullanıcı tarafından kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Fastatil.com'un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, işbu Sözleşmeyi onaylayarak, Fastatil.com ile paylaşmış olduğu tüm bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm Fastatil.com İştirakleri bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay vermektedir.

İnternet sitesinde üzerinde üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının internet sitesine geri dönülmemek üzere iptal edilecektir. Fastatil.com kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

Fastatil.com veya iştirakleri tarafından gönderilen elektronik posta alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak veya mevcut ise kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan ''Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.'' - ''Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.'' – '' Kampanya duyuruları ile ilgili telefon ile bilgilendirilmek istiyorum.'' kısmındaki işareti kaldırarak veya gönderilen SMS'lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilirsiniz.

Bu internet sitesi Fastatil.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

Fastatil.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Fastatil.com bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile tüm bilgi, resim, Fastatil.com markası ve diğer markalar,amblem, ikonlar, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de kapsayan tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılımları da kapsamak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Fastatil.com'a ait burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İnternet sitesini ve mobil uygulamayı ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları kapsamında daha iyi hizmet verebilmek, internet sitesinin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.

Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren ya da sipariş verdiğinde işbu kullanıcı sözleşmesi yürürlüğe girmektedir. Fastatil.com dilediği zaman işbu sözleşmeyi ve internet sitesindeki yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı ve kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Müşteri, işbu Gizlilik Sözleşmesini onaylayarak, Fastatil.com ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm Fastatil.com İştirakleri bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay vermektedir.

Fastatil.com mevcut ise üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Fastatil.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler,cefetur.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Fastatil.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Fastatil.com kesinlikle sorumlu değildir.

Fastatil.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.Fastatil.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, Fastatil.com'dan gönderilen elektronik postaların alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak veya mevcut ise kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan ''Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.'' Ve ''Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.'' Ve '' Kampanya duyuruları ile ilgili telefon ile bilgilendirilmek istiyorum.'' işaretini kaldırarak veya gönderilen SMS'lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Mevcut ise ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Fastatil.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Fastatil.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ticari Elektronik İleti:

MÜŞTERİ, Fastatil.com tarafından kendisine gönderilecek her türlü ticari elektronik iletilere , onay vermektedir. bu kapsamda MÜŞTERİ, Fastatil.com. tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks ,elektronik posta , kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtalarıyla MÜŞTERİ'den başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın tatil turları, ulaşım hizmetleri , muhtelif kiralama işleri ve diğer hizmetlerle ilgili bilgilendirme, pazarlama ve /veya reklam amacıyla her türlü elektronik ileti/sms/faks vs. gönderilebileceğini kabul ve beyan eder. MÜŞTERİ, dilediği zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir. Bu talebini Fastatil.com çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Fastatil.com iletişim bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilir. Talebin alınmasını müteakip Fastatil.com. 3 iş günü içerisinde bu talebin gereğini yerine getirecektir.

Fastatil.com
Efektif Turizm ve Tarım İşletmeleri Ltd.Şti.
Adres: Kuşdili Cd, Efes İşhanı no:12/143 Kadıköy İstanbul
Telefon: 0216 346 90 30
Kadıköy Vergi Dairesi
Vergi No: 3250544694
Türsab Belge No: A-7084